Комунальне некомерційне підприємство"Чернігівська міська лікарня № 3"
Чернігівської міської ради

Про нас

Сьогодні Чернігівська міська лікарня № 3 — це багатопрофільний сучасний лікувально-профілактичний заклад, в якому створені  всі необхідні умови для успішного лікування хворих.

Діяльність лікарні направлена на виконання директивних документів у галузі  охорони здоров’я, державних,  обласних та міських медичних програм щодо забезпечення якісної та доступної медичної допомоги населенню, проведення профілактичної роботи. Колектив вирішує всі поставлені перед ним завдання щодо забезпечення гарантованого рівня надання медичної допомоги населенню міста, має чітку перспективу, зорієнтований на впровадження найновітніших методів діагностики та лікування.

В  лікарні  на кінець 2015 року працює  563 чоловік.

Серед працюючих:

  • лікарів - 83

  • середніх медпрацівників - 225

  • молодших медпрацівників - 134

Розвиток сучасної хірургії багато в чому обумовлений впровадженням нових високотехнологічних методик діагностики та оперативних інструментальних технік.

Міська лікарня № 3 перша в області з 2004 року впровадила лапароскопічний метод у хірургічній та гінекологічній операціях. Так, на сьогоднішній день близько 60% абдомінальних і до 40% всіх гінекологічних операцій можуть бути виконані ендоскопічним доступом — лапароскопічним або гістероскопічним способом. В закладі проводяться мікрохірургічні оперативні втручання на очах: за допомогою ультразвукової енергії розбивається катаракта і в капсульний мішок імплантується штучний кришталик.

Завдяки появі в лікарні магнітно-резонансного та спірального комп’ютерного томографів, сучасного нейрохірургічного мікроскопа успішно проводиться тромболітична терапія, що на сьогоднішній день є найефективнішим методом у лікуванні гострого порушення мозкового кровообігу,  лікарі-нейрохірурги  проводять складні оперативні втручання на головному мозку в разі судинних захворювань, пухлин, черепно-мозкових травм. Добре зарекомендувало себе і єдине в області відділення реабілітації, що діє на базі лікарні вже понад два роки. Цілеспрямована робота медичного персоналу та використання найсучасніших методик лікування і нейрореабілітації на будь-якому етапі дозволяють відновити втрачені функції пацієнта та попередити виникнення повторного інсульту. В лікарні унікальна база відновлювального та реабілітаційного лікування хворих, зокрема й широкий спектр водолікування, бальнеотерапії.

Заклад має сучасні лабораторії: клініко-діагностичну, бактеріологічну, полімеразної ланцюгової реакції та радіоізотопну. Дослідження виконуються за допомогою сучасного обладнання (автоматичні та напівавтоматичні аналізатори) країн-виробників США, Італії, Іспанії, Латвії.

Нині міська лікарня № 3 продовжує впроваджувати інноваційні технології, що допоможуть удосконалити діагностику, профілактику й лікування широкого спектру захворювань. Колектив лікарні працює над тим, щоб найбільш ефективні інноваційні моделі лікування, сучасне медичне обладнання були направлені на найдорожче в житті кожного — здоров’я.